Hokejowy wynik

Choć to futbol, w weekend w IV lidze padły niemalże hokejowe wyniki. Centra wygrała z Polonią Leszno 3:2, a Ostrovia zremisowała 3:3 na wyjeździe z Krobianką Krobia.

Centra przegrywała 0:1, później wygrywała 2:1, ale z prowadzenia cieszyła się raptem dwie minuty. Zwycięską bramkę dla zespołu Mariusza Posadzego w 63. minucie strzelił Jakub Michalski. Wcześniej dwa trafienia zanotowali Miłosz Nowicki i Tomasz Adamczyk. Centra z siedmioma punktami jest siódma w tabeli.

Ostrovia w niedzielę w Krobi strzelanie rozpoczęła już w 4. minucie po golu Michała Giecza z rzutu wolnego. Gospodarze szybko odpowiedzieli, ale Ostrovia nie dawała za wygraną. Gole Tomasza Kempińskiego i ponownie Giecza sprawiały, że Ostrovia trzykrotnie wygrywała, ale Krobianka doprowadziła do remisu 3:3.

LKS Gołuchów przegrał 1:2 z Nielbą Wągrowiec, a Polonia Kępno prowadziła już 3:0 w Tarnowie Podgórnym, by później stracić dwie bramki, a ostatecznie skończyło się wygraną 3:2. W ostatnim meczu 4. kolejki w niedzielę Pogoń Nowe Skalmierzyce w derbowym meczu wygrała 3:1 z KS-em Opatówek.