Galeria handlowa coraz bliżej
9 gru. 2008 - 16:08 – red. wydania: torbiarczyk@rc.fm
Ruszyły z miejsca przygotowania do budowy galerii handlowej, jaką holenderski inwestor - firma REDEMA - planuje postawić przy ulicy Poznańskiej w Ostrowie. Radni miejscy zatwierdzili plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu, co kończy skomplikowaną procedurą przygotowawczą. "Galeria Vita, to będzie dwukondygnacyjny budynek, a w nim kilkadziesiąt sklepów, kino, parking, restauracje i supermarket" - mówi Radosław Torzyński, prezydent Ostrowa:
"Miasto ma stworzyć warunki do prowadzenia inwestycji. Zatwierdzenie planu zagospodarowania przestrzennego jest ostatnim krokiem do tego, by ten obiekt mógł powstać. Dalsza procedura jest już zależna nie od nas, a od inwestora, gestorów sieci, zarządców dróg przy których leży teren i starostwa powiatowego, które będzie wydawało pozwolenie na budowę."
Galeria powinna być gotowa wiosną lub najpóźniej na Boże Narodzenie 2010 roku.
zeidler
rc.fm
Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).





















