Oddalone powództwo o mobbing
17 lt. 2012 - 15:45 – red. wydania: aleksandrzak@rc.fm
Oddalone zostało powództwo byłego kaliskiego policjanta, który przed sądem domagał się zadośćuczynienia i odszkodowania za rzekome stosowanie wobec niego mobbingu. Wyrok zapadł w tym tygodniu w V Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Okręgowego w Kaliszu. Sprawa dotyczy byłego kierownika komisariatu policji w Koźminku, który czuł się szykanowany przez obecnego i byłego komendanta kaliskiej policji, czyli Romualda Millinga i Mirosława Ścisłego. Działania obu szefów miały przyczynić się do utraty piastowanego przez niego stanowiska i spadek do niższej grupy zaszeregowania, a w efekcie doprowadzić do jego przejścia na emeryturę. Wcześniej prokuratura umorzyła sprawę rzekomego mobbingu, a teraz sąd oddalił powództwo o zadośćuczynienie z tego tytułu. Wyrok nie jest prawomocny i stronom przysługuje apelacja. Kaliska policja nie chciała Radiu Centrum komentować tej sprawy.
Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).






















