Dni Stawiszyna

Koncerty zespołu TOP ONE i utalentowanego Filipa Lato, występy artystyczne, pokazy zabytkowych pojazdów, wreszcie rozgrywki sportowe i rodzinny rajd rowerowy. Te wszystkie atrakcje przygotowano w ramach Dni Stawiszyna które odbędą się w ten weekend (25-26 czerwca). Początek wspólnego świętowania zaplanowano w sobotę o 16:00. O programie opowiedział radiuCENTRUM burmistrz Stawiszyna Grzegorz Kaczmarek:

"Rozpoczynamy w Parku Miejskim występem gminnej orkiestry dętej OSP. Potem na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli, oraz zespoły śpiewacze z terenu naszej gminy. O godzinie 18:30 zaplanowaliśmy koncert zespołu TOP ONE. Następnie nietypową atrakcją będzie pokaz zabytkowego konnego wozu strażackiego, który w ubiegłym roku przeszedł gruntowną renowację. Następnie na scenie wystąpi kolejna gwiazda Filip Lato. Pierwszy dzień święta zwieńczy zabawa z DJ-em. Oczywiście zapraszamy nie tylko mieszkańców naszej gminy ale też Kalisza i całego powiatu."

Drugi dzień świętowania rozpocznie o 10:00 msza święta w intencji mieszkańców Gminy i Miasta Stawiszyn. Następnie upłynie on pod znakiem atrakcji sportowych. O 10:30 na stadionie Pogoni Stawiszyn rozpocznie się XXI Powiatowy Turniej Młodzieżowy Piłki Nożnej im. Stanisława Posiłka. Tymczasem o 13:30 sprzed urzędu gminy wyruszy rodzinny rajd rowerowy. Wszystkie atrakcje z okazji Dni Stawiszyna są bezpłatne.

Autor: 

Personalia

e-mail
figiel@rc.fm

Nazwisko: 

Paweł Figiel

NEWS nr 2: 

N

Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).