Siatkarze odpadli w play offach

Na czwartym spotkaniu pierwszej rundy play off zakończyli sezon 2011/2012 kaliscy siatkarze. Po sobotnim zwycięstwie w pięciosetowym pojedynku, w niedzielę MKS Kalisz nie sprostał akademikom z Poznania i gładko przegrał 0:3. W niedzielnym pojedynku w hali Arena kaliszanie przegrali kolejne sety do 23, 19 i 17-tu.

Miejscowości: 

sport: 

Porażka bojaźliwej Calisii

Od bolesnej porażki rozpoczęli wiosenne rozgrywki piłkarze Calisii Kalisz. W sobotę na boisku przy Wale Matejki kaliszanie przegrali z Nielbą Wągrowiec 2:4. Niepewna gra gospodarzy w pierwszej połowie sprawiła, że na przerwę schodzili przegrywając już 1:3. Worek goli otworzył w 26 minucie Damian Rysiewski.

Miejscowości: 

sport: 

Strony