Dni Techniki Kolejowej w Ostrowie

We wrześniu, a nie jak dotąd w czerwcu odbędą się w tym roku Dni Techniki Kolejowej w Ostrowie. Dokładny program jest w opracowaniu. Wiadomo, że będzie wystawa poświęcona kolejnictwu naszego regionu. Pojawią się też wciąż czynne drezyny , którymi będzie można się przejechać.

Miejscowości: 

społeczno-polityczne: 

Strony