Calisia pokonała Prosnę

Sparingowe derby Kalisza dla Calisii. Zespół Grzegorza Dziubka w ramach kolejnych przygotowań do nowego sezonu pokonał na stadionie Prosny gospodarzy 3:0. Bramki dla kaliskiego czwartoligowca zdobyli: w 45 minucie Arkadiusz Kaczmarek, w 60 minucie Tomasz Kempiński, oraz trzy mminuty później z rzutu karnego Adrian Dąbrowski. Dodajmy, że w zespole Calisii zagrało aż siedmiu piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie bronili barw Doktóra Czarnylas. Oni wszyscy najprawdopodobniej w rundzie jesiennej wzmocnią kaliski zespół.
Kolejny mecz kontrolny rozegrali też piłkarze KKS-u 1925 Kalisz. Tu zespół Krzysztofa Florczaka rozgromił na wyjeździe Olimpię Brzeziny aż 6:0. Mecz z drużyną Olimpii rozgrywany był systemem trzy razy po 30 min. Gole dla kaliszan strzelili: dwa Arkadiusz Maciejewski, dwa Tomasz Kobyłka, Dariusz Pietrzak,oraz Rafał Glapa.