Ciasno w IV lidze

Stal Pleszew jest nadal liderem IV ligi wielkopolskiej grupy południowej. Pomimo remisu 2:2 w Koźmińcu z tamtejszym Płomykiem, beniaminek utrzymał pozycję przodownika tabeli. Ścisk w czołówce jest jednak niesamowity, bowiem za Stalą, która ma 15 punktów są aż cztery zespołu ze stratą jednego punktu.

W ścisłej czołówce brakuje natomiast Piasta Kobylin, który w niedzielę po dramatycznym spotkaniu zremisował 2:2 z Victorią Września. Prowadzenie dla Piasta uzyskał Marek Nowicki. Gospodarze przez godzinę aż do 80 minuty prowadzili. Gola wyrównującego stracili 10 minut przed końcem. W 89 minucie na 2:1 podwyższył Tomasz Kempiński, a chwilę później sędzia podyktował rzut karny dla Victorii. Do remisu 2:2 w 90 minucie doprowadził Bartosz Sypniewski.
W innych meczach z udziałem drużyn z naszego regionu: LKS Gołuchów przegrał 2:3 z Białym Orłem Koźmin, a LKS Czarnylas uległ 0:1 Dąbroczance Pępowo.