Defensywą wygrali mecz

Dali sobie rzucić niespełna 50 punktów i dzięki temu wygrali kolejne spotkanie - mowa o koszykarzach Open Florentyny Pleszew, którzy w Bytomiu w ostatniej kwarcie postawili kropkę nad "i" nad dziesiątym w tym sezonie zwycięstwem. Do przerwy podopieczni Dusana Radovicia wygrywali 34:27. Po 30 minutach przewaga pleszewian stopniała do czterech punktów. W decydujących fragmentach meczu Open nadal grał dobrze w obronie i nie pozwolił wyjść KK Bytom z pięćdziesięciu punktów. Ostatecznie lider tabeli grupy B drugiej ligi koszykarzy pokonał KK Bytom 62:49. Najwięcej punktów dla zwycięzców rzucili: Dryjański 19, Ecka 13, Nowak 9, Kaczmarzyk i Gacek po 8.