Gołuchów zrewanżował się Centrze

W najciekawiej zapowiadającym się meczu przedostatniej kolejki IV ligi LKS Gołuchów pokonał 1:0 wicelidera tabeli, Centrę Ostrów. Zespół Krzysztofa Wewióra tym samym zrewanżował się Centrze za porażkę w finale Okręgowego Pucharu Polski, kiedy to przegrał z zespołem Marka Wojtasiaka po rzutach karnych.

Zwycięskiego gola dla LKS-u Gołuchów strzelił w 57 minucie Mateusz Kubiak. Centra miała okazję do wyrównania, ale rzutu karnego w 80 minucie nie strzelił Tomasz Adamiak. - „Mieliśmy wiele okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy, stąd też ta porażka" - powiedział Radiu Centrum Marek Wojtasiak. Jego zespół spadł na trzecie miejsce w tabeli, bowiem Płomyk Koźminiec wygrał 2:1 w Kole z tamtejszą Olimpią i awansował na pozycję wicelidera z przewagą dwóch punktów nad Centrą. W pozostałych meczach 29 kolejki z udziałem drużyn z naszego regionu: Dąbrowczanka Pępowo wygrała 3:1 z Białym Orłem Koźmin, Stal Pleszew rozbiła 4:0 Spartę Miejska Górka, a lider, który już ma zapewniony awans do III ligi, Sokół Kleczew rozgromił w sobotę 5:0 Victorię Ostrzeszów.