Kontuzja Ciesielskiego

Podziałem punktów zakończyło się kolejne wyjazdowe spotkanie piłkarzy Calisii Kalisz. W pojedynku kaliskiego trzecioligowca z Nordenią Dopiewo padł remis 2:2, a kaliski zespół od przegranej uratował w doliczonym czasie gry grający trener Grzegorz Dziubek. Gospodarze objęli prowadzenie w 12 minucie, a autorem bramki był Łukasz Szczudeł. Trzy minuty później wyrównał Błażej Ciesielski, który jak się później okazało nie będzie dobrze wspominał tego wyjazdu.
Po brutalnym faulu w drugiej połowie opuścił boisko na noszach i trafił do szpitala. Najlepszy strzelec Calisii nabawił się urazu stawu skokowego. W drugiej połowie Łukasz Szczudeł ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, ale kaliszanom za sprawą Grzegorza Dziubka udało się wywieźć z Dopiewa jeden punkt. Niestety Calisia Kalisz utraciła fotel lidera i spadła na trzecie miejsce w tabeli.

Nordenia Dopiewo - KP Calisia Kalisz 2:2 (1:1)

1:0 Łukasz Szczudeł 12. min
1:1 Błażej Ciesielski 15. min
2:1 Łukasz Szczudeł 49. min
2:2 Grzegorz Dziubek 92. min