Centra wygrała u lidera

Piłkarze Centry 1946 Ostrów niespodziewanie wygrali na wyjeździe z liderem IV ligi, Unią Swarzędz 2:1. Nie powiodło się natomiast Pogoni Nowe Skalmierzyce, która 0:2 uległa na własnym boisku wiceliderowi tabeli III ligi, Kotwicy Kołobrzeg.
Pogoń Nowe Skalmierzyce na wiosnę zdobywa dużo mniej punktów niż podczas rewelacyjnej rundy jesiennej. Potwierdzeniem tych słów jest kolejna porażka beniaminka na własnym boisku. Pogoń uległa 0:2 Kotwicy Kołobrzeg, tracąc gole w 35. i 70. minucie. Oba po strzałach Pawła Łysiaka. Pogoń z dorobkiem 48 punktów jest szósta w tabeli grupy 2 III ligi.
Zaskoczyła natomiast w IV lidze Centra 1946 Ostrów, która przegrywała 0:1 w Swarzędzu z Unią, ale wyrównał w 73. minucie Michał Kucharski, a gola na wagę trzech w punktów w 89. minucie z rzutu karnego zdobył Jakub Kłobusek. Centra wygrała 2:1 i wskoczyła na siódme miejsce w tabeli. W innych meczach 32. kolejki z udziałem drużyn z naszego regionu Nielba Wągrowiec pokonała 4:2 KKS 1925 II Kalisz, Victoria Ostrzeszów zremisowała 3:3 z Koroną Piaski, LKS Gołuchów wygrała na wyjeździe z Mieszkiem Gniezno 4:2, a Polonia 1908 Marcinki Kępno rozgromiła 7:2 w Koninie Górnika.