Porażka AZS-u w Jeleniej Górze

Po środowej przegranej z liderem tabeli na własnym parkiecie, kolejnej, tym razem wyjazdowej porażki doznali kaliscy koszykarze. W ramach rozgrywek I ligi, AZS PWSZ OSRiR Kalisz przegrał z Sudetami Jelenia Góra 58:73. Kaliszanie zupełnie przespali pierwszą kwartę, którą przegrali różnicą aż 14 punktów. W kolejnych kwartach gra AZS-u wyglądała dużo lepiej, i w czwartej kwarcie udało się kaliszanom zbliżyć do gospodarzy na 9 punktów. W końcówce meczu skuteczniej zagrali jednak jeleniogórzanie, i to oni pewnie wygrali całe spotkanie.

Najskuteczniejszym graczem w zespole gospodarzy był Krzysztof Samiec, zdobywca 19 punktów. W kaliskiej drużynie dobrze zagrał tylko Michał Krajewski, który w sumie rzucił 15 "oczek". Pozostali zawodnicy zagrali poniżej oczekiwań.

Sudety Jelenia Góra - AZS PWSZ OSRiR Kalisz 73:58 (26:12, 19:18, 12:17, 16:11)

Punkty dla AZS PWSZ: Michał Krajewski 15, Sławomir Buczyniak 7, Piotr Warawko 7, Robert Morkowski 7, Przemysław Malona 7, Dariusz Kalinowski 6, Bartłomiej Józefowicz 4, Łukasz Olejnik 3, Przemysław Poźniak 2.