Przegrana końcówka

Piłkarze ręczni Ostrovii w rundzie rewanżowej rozgrywek pierwszej ligi nadal bez zwycięstwa. W sobotę podopieczni trenera Pawła Ruska przegrali arcyważny mecz w kontekście walki o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. Ostrovia na wyjeździe uległa zespołowi ASPR Zawadzkie 27:30.
Pierwsza połowa meczu była wyrównana, ale częściej na prowadzeniu byli goście z Ostrowa. Po 30 minutach było 16:15 dla Ostrovii. W drugiej połowie przewaga ostrowian wzrosła nawet do trzech bramek. W 40 minucie Ostrovia prowadziła 22:19. Niestety, gospodarze w końcówce doprowadzili do remisu. Na dodatek Ostrovia grając w przewadze w ciągu kilkudziesięciu sekund roztrwoniła dorobek całego spotkania, przegrywając ostatecznie 27:30. Na niewiele zdało się aż 10 bramek rzuconych przez Damiana Krzywdę. Ostrovia po tej porażce spadła na ósme miejsce, a na domiar złego swoje mecze wygrały zespoły z dołu tabeli, które gonią szczypiornistów z Ostrowa.