Salos na trzecim miejscu

Siatkarze Salosu Ostrów zwycięstwem 3:1 nad Sokołem Kępno zakończyli sezon zasadniczy rozgrywek III ligi B. W sobotni wieczór ostrowscy siatkarze gładko wygrali dwa pierwsze sety do 16 i 17, ale nie potrafili wygrać meczu bez straty seta.

"Niestety, tradycji stało się zadość. Trzeci set jest tym newralgicznym setem i jeszcze nie wymyślił żaden trener metody na to, by tego seta dograć tak, jak się grało w poprzednich dwóch. Mecz z Sokołem Kępno mieliśmy pod kontrolą. Specjalnie nie przejąłem się tym przegranym trzecim setem, co nie zmienia faktu, że straciliśmy jedną partię. Najważniejsze jednak, że mamy pełną pulę, czyli trzy punkty. Kończymy sezon z dorobkiem 19 punktów. Cieszymy się, że przystąpimy do play-off z trzeciej pozycji" - powiedział Radiu Centrum Jan Kamiński, trener Salosu Ostrów.

Trzeciego seta Sokół Kępno wygrał z Salosem 25:21, a czwartą partię w takich samych rozmiarach wygrali ostrowianie, zwyciężając w całym meczu 3:1.