Wygrywają mecz za meczem

W tym roku koszykarze Open Basketu Pleszew są jeszcze niepokonani. Podopieczni Wadima Czeczury w sobotę w Skierniewicach wygrali piąty mecz z rzędu. Tym razem pokonując tamtejszy MKS 87:76. Zwycięstwo pleszewskim koszykarzom nie przyszło jednak łatwo. Po pierwszej kwarcie wygrywali gospodarze, a do przerwy był remis. Dopiero skuteczna gra w drugiej połowie pozwoliła odskoczyć rywalowi aż na 16 punktów i kontrolować mecz. Ostatecznie Open Basket wygrał w Skierniewicach różnicą 11 "oczek". Najwięcej punktów dla zwycięzców w tym meczu rzucili: Dryjański 20, Olejnik 15, Kałowski 14 i Kikowski 13.

Open Basket powrócił na pozycję lidera tabeli II ligi, co najmniej do czasu, aż AZS Radex Szczecin nie zagra zaległego spotkania.