
żużel


Przez lata byli najemcą działki przy ulicy Osiedlowej w Ostrowie, gdzie znajdował się tor motocrossowy. Działkę wynajmowali od parafii konkatedralnej. Proboszcz nie przedłużył jednak umowy Ostrowskiemu Klubowi Motocrossowemu, a teren sprzedał inwestorowi. Tak kończy się historia... »»»


































