
tenis stołowy


Znów potwierdził swój nietuzinkowy talent – mowa o młodym tenisiście stołowym Jędrzeju Bednarczyku z Orła Wysoko Wielkie, który został Mistrzem Krajowego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Zmagania w weekend odbyły się w Brzegu Dolnym.
Jędrzej Bednarczyk zwyciężył w kategorii... »»»


































