
służby komunalne
Trwają negocjacje z Urzędem Miejskim. To właściwie jedyne podsumowanie konferencji, jaką zorganizowała hiszpańska firma Hercesa, która chce w Ostrowie budować osiedle. Umowę wstępną o partnerstwie publiczno-prywatnym podpisano już we wrześniu, ale firma nie dostarczyła do dziś... »»»




















