
praca
Środa to drugi dzień procesu w sprawie ostrowskiego Wagonu. Przed sądem Okręgowym mają zeznawać byli słowaccy właściciele zakładu - Emil S. i Vladymir K. oraz ich wspólnik - Szwajcar Karl V. Wszyscy są oskarżeni m.in. o podpisywanie umów, na których zakład stracił sporo... »»»




















