
kościół
Przeciwdziałać uzależnieniom. To główny cel programu profilaktycznego, który od dziś prowadzić będzie w ostrowskich szkołach czynna już stacja CARITAS. Jego realizacja jest dość nowatorska, bo przewiduje nie tylko klasyczne pogadanki podczas godziny wychowawczej, ale też... »»»




















