
sport młodzieżowy


Reaktywowanie Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego okazało się strzałem w dziesiątkę. MUKS podsumował pierwszy rok szkolny, który obfitował w sukcesy sportowców ze szkół ponadpodstawowych powiatu ostrowskiego. Podczas wtorkowej gali zarząd klubu wyróżnił i nagrodził... »»»


































