
bezpieczeństwo
Czterdzieści jeden mandatów karnych - to efekt akcji ,,Pasy", którą wczoraj przeprowadzono na drogach powiatu jarocińskiego. Oczywiście policja ukarała tych kierowców, którzy nie zapinali pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.
Niestety przeprowadzona akcja... »»»




















