Spłonęły samochody
22 lp. 2025 - 13:12 – red. wydania: gorcewicz@rc.fm
Doszczętnie spalone samochody - to efekt pożaru, który wybuchł w nocy z niedzieli na poniedziałek na terenie warsztatu samochodowego w Kaliszu na ulicy Dobrzeckiej.
"Dyżurny stanowiska kierowania KMPSP w Kaliszu zadysponował do zdarzenia trzy zastępy z JRG 1 Kalisz oraz jeden zastęp z OSP Dobrzec. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali pożar trzech samochodów osobowych znajdujących się na posesji przed warsztatem samochodowym. Działania Straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, podaniu dwóch prądów piany ciężkiej na palące się samochody oraz podaniu jednego prądu wody w obronie na zaparkowane pojazdy nieopodal pożaru" - poinformował st. kpt. Szymon Woźniak, z PSP w Kaliszu.
Spaleniu doszczętnie uległy trzy samochody osobowe, kolejne dwa samochody uległy częściowemu uszkodzeniu wskutek działań pożarowych.



Autor:

Personalia
- gorcewicz@rc.fm
Nazwisko:

NEWS nr 2:
Każde forum komentarzy umieszczone pod informacjami prasowymi na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), nie jest moderowane w czasie rzeczywistym - komentarze nie są weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Nie jest dozwolone umieszczanie w ww. komentarzach: nazw i marek o charakterze komercyjnym, linków czy innego rodzaju przekierowań do innych stron internetowych i jakichkolwiek obiektów graficznych. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać na adres: adm@rc.fm. Wpisując jakikolwiek komentarz na niniejszej stronie internetowej (www.rc.fm), autor tego komentarza przyjmuje świadomie do wiadomości i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm) do usunięcia lub modyfikacyjnego skrótu wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez właściciela niniejszej strony internetowej (www.rc.fm).

























na fot.: Wojciech Michalik, dyrektor kaliskiego szpitala

















na fot.: wizualizacja wiat z panelami fotowoltaicznymi do ładowania zakupionych przez KLA autobusów elektrycznych
na fot.: podpisanie umowy na wykonanie infrastruktury potrzebnej do ładowania autobusów elektrycznych
na fot.: plac, na którym powstaną wiaty





na fot. po prawej: Witold Miaśkiewicz / szef chirurgii dziecięcej w ostrowskim szpitalu

na fot.: Waldemar Dzięcioł, dyrektor Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego w Jedlcu




















