Katastrofa po przerwie

Trzeciej porażki z rzędu doznali piłkarze ręczni Ostrovii Ostrów. W sobotni wieczór podopieczni Eugeniusza Lijewskiego grali w Płocku z rezerwami Wisły. Do 25 minuty mecz układał się po myśli Ostrovii, która wygrywała 13:10. Niestety, już w końcówce pierwszej połowy gospodarze odrobili straty i do przerwy prowadzili 15:13. Wisła II Płock kontynuowała festiwal rzutowy po przerwie, a piłkarzy ręcznych Ostrovii opanowała dziwna niemoc. Goście stracili 11 bramek z rzędu i z prowadzenia 13:10 zrobiło się 13:21 w 39 minucie meczu. Ostatecznie rezerwy Wisły pokonały Ostrovię 35:25. Najwięcej bramek dla pokonanych rzucili: Krzywda i Krupa po 6, Nowakowski 5 oraz Jaszka 3.