Kolejny remis Calisii

Drugi remis z rzędu zanotowali piłkarze Calisii Kalisz. Tym razem kaliszanie mogą mówić aż o remisie, bowiem w niedzielnym wyjazdowym pojedynku z okupującym dół tabeli Piastem Kobylin, to gospodarze prowadzili już 2:0. Piłkarze Piasta już w 2 minucie po strzale Tomasza Kempińskiego objęli prowadzenie. Na 2:0 podwyższył Marek Szymanowski. Autorem kontaktowego gola dla Calisii jeszcze przed przerwą był Mateusz Tywoniuk. W 55 minucie wyrównującą bramkę zdobył Bartłomiej Migawa. Niestety tylko na jeden punkt było stać w niedzielnym pojedynku podopiecznych Grzegorza Dziubka, którzy po doskonałym początku sezonu, teraz wyraźnie są w słabszej formie.

Piast Kobylin - KP Calisia Kalisz 2:2 (2:1)

1:0 Tomasz Kempiński 2. min
2:0 Marek Szymanowski 20. min
2:1 Mateusz Tywoniuk 38. min
2:2 Bartłomiej Migawa 55. min