Pogrom do przerwy

Aż 50:22 koszykarze Open Basketu Pleszew wygrywali  już do przerwy z najsłabszym zespołem II ligi KKS-em Siechnice. Nic więc dziwnego, że podopieczni Wadima Czeczuro odnieśli kolejne zwycięstwo. W drugiej połowie nie było już takiej dominacji pleszewian. Czwartą kwartę Open Basket nawet przegrał różnicą trzech punktów, ale ostatecznie mecz zakończył się pewnym i wysokim zwycięstwem wicelidera drugoligowej tabeli 86:58. Trener Czeczuro w sobotę w Prudniku dał pograć wszystkim swoim podopiecznym. Najwięcej punktów dla Open Basketu rzucili: Machynia 15, Gawroński 11 oraz Dryjański i Zyber po 10.