Porażka z Górnikiem

Grzegorz IdzikowskiKolejnej porażki w meczach kontrolnych doznali piłkarze drugoligowej Jaroty Jarocin. Tym razem podopieczni Czesława Owczarka ulegli w środę grającemu w trzeciej lidze - Górnikowi Konin 1:3. A mecz ocenia Czesław Owczarek, opiekun Jaroty:

„W ostatnim sparingu mieliśmy dobrą drugą połowę. Teraz do udanych można zaliczyć pierwszą część. Jakoś się to wyrównuje i mam nadzieję, że następny mecz będzie dobry w naszym wykonaniu przez całe 90. minut. Na pewno nie można być zadowolony z drugiej połowy. Brak doświadczenia młodzieży, która popełniła zbyt dużo błędów w drugiej części gry i wynik z 1:0 dla Jaroty zakończył się wynikiem 3:1 dla Górnika."

Jedyną bramkę dla Jaroty strzelił w 19. minucie Grzegorz Idzikowski, który w środę obchodził 35. urodziny. Kolejne spotkanie kontrolne piłkarze Jaroty rozegrają w najbliższą sobotę, gdzie na sztucznej płycie w Jarocinie zmierzą się z trzecioligową Calisia Kalisz. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00.

Jarota Jarocin - Górnik Konin 1:3 (1:0)

Bramka dla Jaroty: Grzegorz Idzikowski (19.)

Jarota Jarocin: Dariusz Brzostowski (46. Dominik Szybiak), Paweł Majusiak, Piotr Garbarek (46. Bartosz Kieliba), Dawid Piróg (46. Igor Skowron), Mateusz Śliwa (46. Dariusz Juracki), Jacek Pacyński, Krzysztof Czabański (60. Karol Danielak), Grzegorz Idzikowski, Piotr Skokowski (60. Mateusz Śliwa), Karol Danielak (46. Szymon Matuszewski), Adivano Nascimento