Remis jak porażka

Remis który niestety odbierany był przez piłkarzy i kibiców jak porażka. Mowa o meczu 6 kolejki III ligi, w którym Calisia podjemowała Goplanię Inowrocław. Gospodarze tylko zremisowali 2:2, choć dominowali na boisku i prowadzili do 77 minuty. Po pierwszej połowie, po bramce Błażeja Ciesielskiego kaliszanie prowadzili 1:0. W 50 minucie na 2:0 podwyższył Rafał Kuras, i wtedy Calisia zbyt szybko uwierzyła w zwycięstwo. Tymczasem goście, w ciągu kilku minut zdobyli dwa gole i doprowadzili do remisu.
Gole dla gości zdobyli: w 63 minucie Mikołaj Goczkowski, a w 77 munucie Mikołaj Niewiadomski. Piłkarze Calisii choć mieli jeszcze kilka okazji strzeleckich, z bólem musieli się zadowolić remisem i podziałem punktów. Po tym spotkaniu kaliszaniez dorobkiem 4 punktów wciąż zajmują odległe, 13 miejsce w tabeli