
rolnictwo
Miejsko-Gminna Spółka Wodna w Błaszkach nadal istnieje. Niedawno informowaliśmy, że spółka będzie zlikwidowana, bo rolnicy do niej należący, nie płacą składek członkowskich. Rzeczywiście gospodarze zalegają i to sporo, ale władze spółki wzięły się na sposób. Chcą pieniądze... »»»




















