
straż miejska
Te miesiące niezbyt różniły się od pozostałych w roku. Tak czas wakacji podsumowuje ostrowska policja i straż miejska. Nie brakowało pracy, ale na szczęście nie było też wyjątkowo trudnych zdarzeń czy przestępstw. "Ostrowianie najczęściej skarżyli się na hałas i złe... »»»




















