Remis Jaroty w Częstochowie

Podziałem punktów zakończył się sobotni mecz drugiej ligi w którym Jarota Hotel Jarocin zremisowała z Rakowem Częstochowa 1:1. Bramkę dla jarocińskiego zespołu strzelił w 31. minucie Igor Skowron. Dzięki remisowi podopieczni Czesława Owczarka nadal plasują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

"Ciężko nam się grało w Częstochowie. Nie był to nasz najlepszy mecz. Przede wszystkim chodzi o pierwszą połowę. Strzeliliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Mieliśmy jeszcze dwie sytuacje bramkowe. Bramka była trochę fartowna, ale dała nam prowadzenie. Później gapiostwo obrony i bramkarza pod koniec pierwszej połowy doprowadziło do tego, że Raków wyrównał. W drugiej połowie wyglądało to lepiej. Jednak gospodarze mieli okazję do objęcia prowadzenia" - powiedział Radiu Centrum Czesław Owczarek, trener Jaroty.

Warto podkreślić, że w 51. minucie meczu boisko musiał opuścić Patryk Cierniewski, który skręcił staw skokowy. Kolejne spotkanie piłkarze Jaroty Hotel Jarocin rozegrają w niedzielę, Na własnym stadionie zmierzą się z GKS-em Tychy.

Raków Częstochowa - Jarota Hotel Jarocin 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 - Igor Skowron (31.), 1:1 - Łukasz Kmieć (45.)

Raków Częstochowa: 33. Mateusz Kos, 2. Adrian Pluta, 5. Arkadiusz Hyra, 6. Piotr Mastalerz, 10. Łukasz Kmieć, 11. Jacek Rokosa (54' 7. Paweł Nocuń), 13. Kamil Witczyk (54' 20. Mateusz Czerwiński), 14. Maciej Gajos, 15. Rafał Czerwiński (72' 9. Mateusz Kyzioł), 16. Mateusz Orzechowski, 19. Paweł Kowalczyk

Jarota Hotel Jarocin: 30. Dariusz Brzostowski, 6. Hubert Oczkowski, 13. Igor Skowron, 17. Piotr Garbarek, 4. Mateusz Śliwa, 7. Krzysztof Czabański, 8. Karol Danielak (64' 20. Maciej Tomkowiak), 11. Damian Pawlak, 14. Michał Grobelny, 18. Patryk Cierniewski (51' 16. Sebastian Kamiński), Krzysztof Bartoszak (71' 15. Adrian Owczarek)