Trzecie zwycięstwo szczypiornistów Ostrovii

Trwa świetna passa piłkarzy ręcznych Ostrovii, którzy wczoraj zwyciężyli na wyjeździe Juranda Ciechanów 28:26. Wygrana ta jest o tyle cenna, że praktycznie od połowy pierwszej połowy zespół Rafała Stempniaka grał mocno osłabiony. W 10 minucie kontuzji kciuka doznał Marek Szpera, a w czternastej czerwoną kartkę ujrzał Przemysław Zawidzki. Do przerwy ostrowianie przegrywali 14:16. Wyrównali już na początku drugiej połowy, a później objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca, wygrywając trzeci mecz z rzędu, tym razem 28:26. Najwięcej bramek dla Ostrovii rzucili Patryk Staniek 8 oraz Damian Krzywda 6.
Jedynym zmartwieniem Ostrovii jest kontuzja Marka Szpery, który będzie musiał teraz pauzować przez około 2-3 tygodnie.